Kaip prisijungti prie savitarnos svetainės „Mano elektra“

 

Kaip prisijungti?

Prie savitarnos svetainės „Mano elektra“ galite prisijungti:

Titulinio Mano elektra“ puslapio kairėje pusėje esančiame prisijungimo lange pasirinkę skiltį „Prisijungimas“, į laukelius įrašykite individualius prisijungimo duomenis. Informaciją patvirtinkite paspausdami mygtuką „Prisijungti“.

Arba bet kuriame vidiniame www.lesto.lt puslapyje "Mano elektra" prisijungimo skiltyje spauskite „Prisijungti"  ir, naujai atsidariusiame lange pasirinkę „Prisijungimas“, į skyrelius įrašykite individualius prisijungimo duomenis. Informaciją patvirtinkite paspausdami mygtuką „Prisijungti“.

Jeigu pamiršote prisijungimo duomenis

Jeigu pamiršote prisijungimo vardą ir (ar) slaptažodį, prisijungimo prie savitarnos svetainės „Mano elektra“ lange spauskite nuorodą „Pamiršote?“ ir įveskite savo el. pašto adresą, kurį nurodėte savo paskyros nustatymuose. Nurodytu el. pašto adresu Jums bus atsiųstas prisijungimo duomenų atstatymo nuoroda.

Jeigu neturite prisijungimo duomenų

Prisijungimo duomenis galite gauti atvykę į artimausią klientų aptarnavimo centrą arba paskambinę telefonu 1802.

Taip pat prisijungti (aktyvuoti prisijungimą) atstovaujamos įmonės vardu galite ir tuo atveju, jei naudojatės elektroninės bankininkystės (visų bankų, išskyrus Swedbank ir Nordea) sistema, tvarkant įmonės sąskaitas.
Tokiu atveju prisijungimo prie Mano elektra“ lange pasirinkite skiltį "Kiti prisijungimo būdai" ir spustelkite mygtuką "Verslo klientams".

Prisijunkite ir sužinokite daugiau!

Demonstracinė savitarnos svetainės versija

Jei nesate užsiregistravę savitarnos svetainėje www.manoelektra.lt, tačiau norite susipažinti su jos teikiamomis paslaugomis, tai galite padaryti demonstracinėje savitarnos svetainės versijoje.

  • Prisijungimas
  • Paraiškos ir prašymai

Susisiekite su mumis